Sildid

, , ,

Eile, 13. märtsil möödus aasta sellest päevast, kui mulle breketid kleebiti. Hurraa, palju õnne armsad brekud-olete kenasti vastu pidanud ja suure töö ära teinud.

Praegu mõtlen, et ehkki ma lähedastele aeg-ajalt ikka hädaldan, et tahaks juba brekudest lahti saada, siis tegelikult on see aasta läinud hämmastavalt kiiresti ja kindlasti läheb ka see pool aastat, mis kõigi eelduste kohaselt veel jäänud on. Ma vähemalt loodan nii.

Nii mõnus on praegu juba vaadata peeglist seda hambumust, mis on tekkinud. Ma pole seda vist varem maininudki, aga lisaks ilusale sirgele hambareale lubavad Damon breketid naeratuse ka pisut laiemaks muuta ja ma võin täiesti ausalt, käsi südamel, vanduda, et minu hambumusega täpselt nii läinud ongi. Ja natuke naljakas on, et sirge hambareaga paistab mulle isegi hammaste kuju natuke teistsugune – kõik hambad tunduvad õige pisut suuremad olevat 🙂

Ma olen jäänud päris paljude piltide peale oma tublide breketitega ja hea meelega näitaks neid siingi, aga paraku on need mul eranditult kõik teises arvutis. Järgmisel reedel lähen ortodondi juurde tavapärasele visiidile ja kui sellest postituse teen, siis ehk juba teisest arvutist ja saan ka pilid juurde lisada. Seniks aga kõik õue ilusat päikest nautima ja kevade saabumisest rõõmu tundma!

PC02215