Sildid

, ,

Kuna siinpool on vahepeal olnud suuremat sorti tööalased muutused ja käsil on rohkem kui kunagi varem, siis on ka viimasest postitusest umbes paarsada aastat möödas. Samas tuleb tunnistada, et midagi ülemäära sensatsioonilist hambavaldkonnas vahepeal toimunud ei ole: breketid endiselt suus, kummisikuteid kannan ka endiselt ja kummikett on natuke värvi muutnud-usual stuff.

Minu viimane visiit ortodondi juurde pidi olema 12. detsembril, kuid mingil põhjusel jäi see ära ja see teeb mulle natuke muret. Nagu teada on minu enda ortodont endiselt lapsehoolduspuhkusel ja teda asendav arst on minu arusaama kohaselt selles kliinikus vaid teatud päeva(de)l kuus. Paraku on tal 12. detsembrile midagi ootamatut ette tulnud ja nii lükkus mu visiit enam kui 6 nädalat veel edasi. See tähendab, et kahe visiidi vahele jääb nüüd 12 nädalat. Ma ei tea, see vist on tegelikult Damonite puhul normaalne, aga ikkagi tundub, et aeg venib liiga pikaks. Või olen ma ülemäära kriitiline?

Praguseks olen breketeid kandnud umbes 9 kuud ja pool kuud ehk pisut enam kui pool oletatavast raviajast. Nüüdsest hakkab aeg tikusma selles suunas, et kantud on rohkem kui kanda jääb. Mulle on selline mõttekäik alati väga meeldivana tundunud. Aga soov neist vabaneda kasvab pidevalt…

Rohkem mul paraku praegu öelda ei olegi. Panen ühe pildi ka siia. Seda pilti nähes nägin ka ise esmakordselt, millisena breketid küljelt vaadates paistavad.

-3673392025690248941Ma reeglina uusaastalubadusi ei anna, aga praegu tundub mõistlik lubada, et järgmine postitus tuleb tiba väiksema vahega 🙂