Sildid

, , ,

Käisin täna lõunapausi ajal mööda apteeke kolamas. Eesmärgiks oli endale soetada Oral-B Superfloss hambaniit, mis on GUM’i Ortho kõrval teine breketikandjatele  mõeldud niit. Varem olen maininud, et GUM mulle ei sobinud, kuna niit oli jäme ja minu hammaste vahele ei mahtunud.

Kõigepealt muidugi uurisin veidi, mida Superfloss endast kujutab. Tootja kodulehel oli sellele antud üsna hävitavaid hinnanguid ja eks see veidi murelikuks ikka tegi. Siis vaatasin YouTube’ist ühe kasutaja videot selle kasutamisest ja otsustasin ikkagi proovida. Muidugi ma tean, kuidas hambaniiti kasutada, aga ma soovisin videost näha, kas Superfloss on piisavalt õhuke, et mulle sobida. Tundus, et oli.

Muidugi asusin kohe õhinaga katsetama. Pakendis on 50 niidijuppi, mis ei ole rullis, vaid hoopis eraldi. Tõmbasin ühe välja ja uudistasin: mõnus tugevdatud ots, siis selline jämedam niidiosa ja siis…õhuke niit! Algus oli paljutõotav. Aga midagi on ikka valesti… Millegipärast ei mahu ka see õhuke osa mu hammaste vahele, õigemini on seda sinna saada pea võimatu. Niidiosa ei ole Oral-B teistele niitidele sarnaselt selline libe ja sile, vaid kare. Kui ma lõpuks selle (mõningast jõudu kasutades) hammaste vahele sain, siis lagunes see laiali ja hambad muutusid valulikuks. Igasugune tahtmine seda uuesti proovida on kadunud, nii et nüüd jääb 48 niidijuppi mul ilmselt seisma. Back to square one 😦

20141013_130754