Sildid

, , ,

Õues on nii ilusad ilmad ja kevadega on tegemisi tulnud terve hulk juurde, nii jõuangi alles nüüd siia, et jutustada möödunud nädalatest.

Viimane kord, kui siia kirjutasin olin just tulnud teiselt operatsioonilt ja nii hea on öelda, et sel korral läks paranemine hoopis paremini. Põletikku ei tulnud ja üsna uljalt sain juba samal nädalal selle suupoolega süüa. Vahepeal tundsin küll, et hingeõhk ei ole väga värske, aga see läks ka ajaga mööda.

Visuaalsel vaatlusel ei ole hambareaas muutust märgata, aga päris ausalt võin öelda, et ise olen muutusi suus küll tundnud ja tajunud ja ma enam isegi ei kahtlusta, et see pelgalt platseebo võiks olla. Seda, et hambad “lahtised” tunduvad olen vist juba maininud ja see on jätkunud siiani. Kummaline muutus on toimund kahe esimese lõikehambaga, neist üks ulatub umbes pool millimeetrit teisest allapoole ja on õige pisut ka teisest eespool. Varem seda ei olnud ja ka praegu on seda teistel inimestel pea võimatu märgata, aga ise tajun seda väga hästi. Samuti tundub mulle, et see probleemne kõrgemal asuv silmahammas on veidi hakanud allapoole tulema, kuid see võib küll lihtsalt mulle tunduda nii.

Välja näeb mu hambarida praegu selline:
Image
Image
Oeh, kuidas küll tahaks, et see kõige probleemsem hammas ka mingit märki liikumisest näitaks 🙂

Mõned päevad ostsin endale apteegist pisikese sprei-pudelikese hingeõhuvärskendajaga. Ma poleks ausalt arvanud, et ma iial midagi sellist ostan, aga kohati ikkagi tekib mure, kas suheldes on mu hingeõhk ikka värske ja kuna see pudel on nii pisike ja lihtne ka pisikese kotiga kaasa võtta, siis mõtlesin, et miks mitte. Maitse on sellel tõesti värske ja mõnus piparmündine. Ma kindlasti unustan vahepeal ära, et see jubin mul kotis on, aga ehk saab isegi harjumuseks 🙂
Image
Selline pisike pudelike, 6,25 ml. Maksis alla kolme euro.

Järgmise nädala neljapäeval saab breketite panekust ülareale täpselt kaheksa nädalat ja sel puhul lähen külastan ortodonti. Siis ehk kuulen ka tema hinnangut praeguse seisu ja edasise tegevuskava kohta. Ilmselt ei jää tulemata ka järjekordne periood tundlike hammastega 🙂